%100 SIĞLA YAĞI | MUĞLADAN®

%100 SAF GERÇEK SIĞLA AĞACI YAĞI - 120 GR


Ürün Açıklamasını Dinleyebilirsiniz


Bu ürün geleneksel tedavi yöntemi olarak kullanılan %100 Doğal bitkisel bir üründür. Kimyasal ayrıştırıcı kullanılmadan, geleneksel yöntemler ile Sığla Ağacının özünden üretilmektedir. Mekanik İşlem (Pres) uygulanmamaktadır. Distilasyon (Uçucu/Esansiyel) ve karışım/seyreltilmiş ürün değildir.

Sığla Ağacı Yağı Nedir? Niçin Kullanılır?
Sığla Yağı; Mide Ülseri, Gastrit, Reflü, Bağırsak Yaraları, Hemoroid, Sindirim Rahatsızlığı, Solunum Yolu hastalıkları, Cilt Yaraları ve Kesikleri, Cilt Bakımı, Akne, Sivilce, Deri Çatlakları, Kırışıklıklar gibi hastalık/rahatsızlıkları iyileştirmek amacıyla geleneksel tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır. Mide rahatsızlıklarında düzenli olarak kullanıldığı zaman tamamen iyileştiği görülmektedir. Egzema ve Sedef hastalığı yaralarını iyileştirmeye yardımcı olmaktadır. Mide rahatsızlıklarının tedavisinde olumlu sonuç verdiğine dair ABD Ulusal Tıp Kütüphanesi Ulusal Sağlık Enstitüleri sayfasında yer alan bilimsel araştırma sonucunu (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23588094) resmi ve özel kaynakları inceleyebilirsiniz. 

SIĞLA YAĞI ÜRÜN YORUMLARI

Muğladan® Sığla Ağacı Yağı'nı n11.com mağazamız üzerinden satın alarak kullanan müşterilerimize ait bazı yorumları aşağıdan inceleyebilirsiniz. Daha fazla müşteri yorumu için n11.com mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.
 

SIĞLA YAĞI NASIL KULLANILIR ?

Bu ürün internet ortamında çeşitli vaatlerde bulunarak satışa sunulan ürünler gibi insanları aldatıcı ve yanıltıcı bir ürün KESİNLİKLE DEĞİLDİR. "MUĞLADAN®" hiçbir zaman ticari amaç uğruna yalan vaatlerde bulunarak insan sağlığını kullanmaz. Bu ürün ülkemizde yalnızca Muğla'da üretilmektedir ve yukarıdaki açıklamalarda belirtilen hastalık/rahatsızlıklar için binlerce yıldır geleneksel tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır. Etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmıştır ve bir çok ilacın yapımında kullanılmaktadır.

1

Mide ve Bağırsak Rahatsızlıkları için ÖNERİLEN Kullanım Şekli

Her sabah aç karnına 1 Çay Kaşığı (6 Gr kadar) Sığla yağını herhangi bir ürün ile karışım yapmadan kullanabilirsiniz. Dilerseniz sığla yağına leblebi tozu, galeta unu, buğday unu karıştırarak veya eczaneden temin edebileceğiniz ilaç kapsülü içerisine koyarak kullanabilirsiniz. Sığla Yağı en 22 gün boyunca düzenli olarak kullanılmalıdır.
 

2

Mide ve Bağırsak Rahatsızlıkları için ALTERNATİF Kullanım Şekli

Her sabah aç karnına 1 yemek kaşığı balın üzerine 1 çay kaşığı (6 Gr kadar) sığla yağı ekleyerek kullanabilirsiniz. 
Sığla yağının sade olarak (herhangi bir ürün ile karışım yapılmadan) kullanılması daha etkili bir yöntemdir. Bal ile kullanma yöntemi reflü rahatsızlığı olan kişiler için önerilmektedir. Bal tüketimi mide asidinin yemek borusuna verdiği hasarı azaltmakta yardımcı bir besin kaynağıdır.

3

Cilt Rahatsızlıkları için Kullanım Şekli

Cilt rahatsızlıkları, dış hemoroid (basur), yara ve kesikler için küçük bir miktar sığla yağını doğrudan cilt üzerine uygulayınız. Hassas ciltlerde sığla yağının doğrudan cilde sürülmesi halinde cilt üzerinde kızarma veya yanma olabilmektedir. (Bu istisnai bir durumdur ve aşırı derecede hassas veya alerjen ciltlerde görülebilir.) Böyle bir durumunda Zeytinyağı ile seyrelterek de kullanabilirsiniz. Sığla yağının cildinizden çıkartmak için Sabun, Bulaşık deterjanı, Çamaşır Suyu gibi maddeler kullanmayınız. Sığla yağını cildinizden çıkartmak için pamuk üzerine biraz zeytinyağı damlatarak siliniz, çıkacaktır.

Sığla Yağı ile Krem ve Cilt Maskesi Nasıl Yapılır?

Koyu Renkli bir kap veya kavanoz içerisinde 4 Tatlı Kaşığı Hindistan Cevizi Yağı, 1 Tatlı Kaşığı Bal ve 1 Tatlı Kaşığı Sığla Yağını karıştırınız. Oluşturduğunuz karışımı buzdolabında 6 saat kadar bekleterek doğal ve sağlıklı bir krem elde edebilirsiniz.

ÜRÜN FİYATI
139,50 ₺ 
(Ücretsiz Kargo)

Kolay Sipariş İyzico alt yapısı ile çalışmaktadır ve yalnızca 1 adet ürün alımını desteklemektedir.
Çoklu ürün alımı için mağazayı ziyaret edebilirsiniz. Kart Bilgileriniz 256 Bit SSL şifreleme ile korunmaktadır.
Kolay Siparişe Özel İndirim: 139,50  ₺

PAZARYERİ MAĞAZALARI

Bu ürünü pazaryeri siteleri üzerinde bulunan mağazalarımızdan satın alabilirsiniz. Ürün fiyatı pazaryeri kampanyalarına göre farklılık göstermektedir. 
N11.COM Fiyatı: 123.40 ₺

Sığla Ağacı Yağı'nın toptan satışı için iletisim@mugladan.net adresine e-posta gönderebilirsiniz.

NASIL İADE EDEBİLİRİM?

Satın almış olduğunuz üründen memnun kalmadığınız takdirde 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Geri Gönderim: Memnun kalmadığınız ürünü faturası ile birlikte herhangi bir PTT Kargo şubesine teslim ederek iade sürecini başlatabilirsiniz. Ürünün MUĞLADAN İÇ VE DIŞ TİCARET'e (Müşteri / Cari Kodu: 803181692) karşı ödemeli olarak gönderileceğini belirtmeniz yeterlidir. 

Ücret İadesi: Kredi Kartı / Banka kartı ile yapılan ödemelerde ücret iadesi işlem yaptığınız karta yapılmaktadır. Pazaryeri (n11 vb.) sitelerinden satın alınan ürünler için ilgili siteler üzerinden iade süreci başlatılmalıdır.

KEÇİBOYNUZU ÖZÜ |  MUĞLADAN®

KEÇİBOYNUZU ÖZÜ

DOĞAL VE KATKISIZ
Soğuk Sıkım Keçiboynuzu (harnup) özümüz yoğun kokusu ve eşşiz tadıyla aradığınız lezzeti sunuyor.

DİĞER KATEGORİLERİMİZİ DE İNCELEYİN

Muğladan® Markası ile satışa sunulan diğer ürünlerimizi aşağıdaki kategorilerden seçim yaparak inceleyebilirsiniz.

DOĞAL CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ | MUĞLADAN®

DOĞAL CİLT BAKIMI ÜRÜNLERİ

%100 Doğal Cilt Bakım Ürünlerimizi keşfedin!

GOURMET SELECTION | MUĞLADAN®

GOURMET SELECTION

Özel seçilmiş benzersiz lezzetlerimizi keşfedin!

 MUĞLADAN®
Tüm Hakları Saklıdır. © 2021 Muğladan İç ve Dış Ticaret